Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


OBWIESZCZENIE BURMISTRZA GMINY KOSTRZYN o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu Kościoła w rejonie ulicy Kórnickiej w Kostrzynie.

kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 20.11.2019
do 04.12.2019
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Burmistrz Gminy Kostrzyn informuje o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu Kościoła w rejonie ulicy Kórnickiej w Kostrzynie.
Przedmiotem zmiany obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego będzie ustalenie sposobów zagospodarowania i zabudowy terenów, w tym m.in. przejrzystych zasad kształtowania zabudowy dostosowanych do obowiązujących przepisów. Na przedmiotowym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu Kościoła w rejonie ulicy Kórnickiej w Kostrzynie, zatwierdzony uchwałą Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn nr VI/39/99
z dnia 9 lutego 1999 roku /Dz. U. Woj. Wlkp. Nr 9, poz. 155 z 12.03.1999 r./.

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

Wnioski do planu miejscowego mogą być składane w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kostrzynie, ul. Dworcowa 5, 62-025 Kostrzyn, w godzinach urzędowania, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 grudnia 2019 r.

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

Kontakt:

Urząd Miejski w Kostrzynie ul. Dworcowa 5 62-025 Kostrzyn tel. 61 8178 565 wewn. 23

Link do strony organizatora:

www.kostrzyn.wlkp.pl

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]