Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


OGŁOSZENIE BURMISTRZA GMINY KOSTRZYN o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w gminie Kostrzyn.

kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 04.12.2019
do 31.12.2019
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Burmistrz Gminy Kostrzyn informuje, że w dniach od 4 grudnia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kostrzynie zostanie ponownie wyłożony do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w Siekierkach Wielkich w rejonie ulicy Jasińskiej, gm. Kostrzyn – część A wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 9 grudnia 2019 r. o godzinie 14.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego, ul. Dworcowa 5, 62-025 Kostrzyn.

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

Uwagi należy składać na piśmie do Burmistrza Gminy Kostrzyn z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy.

Kontakt:

Agata Stoińska – Kierownik Wydziału Nieruchomości, Urbanistyki i Ochrony Środowiska

tel. 61 8178 565 wew. 23, 601 516 182, urbanistyka@kostrzyn.wlkp.pl

Link do strony organizatora:

www.kostrzyn.wlkp.pl

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]