Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Konsultacje społeczne Projektu Strategii Rozwoju Gminy Komorniki na lata 2021-2030

organizator:
kategoria:
Inne
czas trwania:
od 02.06.2021
do 07.07.2021
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Rozpoczynamy konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Gminy Komorniki na lata 2021-2030. To nowy, kompleksowy dokument planistyczny Gminy, w którym chcemy określić główne kierunki rozwoju na najbliższe lata. Przygotowanie projektu Strategii poprzedziło sporządzenie Diagnozy stanu gminy oraz prace w zespołach złożonych z radnych, sołtysów, przedstawicieli lokalnych środowisk i instytucji.
Strategia Rozwoju Gminy to najważniejszy dokument, w którym wspólnie określamy kierunki działań gminy i jej charakter w przyszłości. Bazuje na faktycznym stanie zasobów Gminy i stanowi kontynuację wieloletniego procesu jej rozwoju. Wyznaczone w tym celu plany realizacyjne będą zapewne modyfikowane przez zmieniające się warunki wewnętrzne i zewnętrzne, ale zawsze powinny się trzymać głównych kierunków rozwoju Gminy, czyli dążenia do zapewnienia mieszkańcom możliwości nauki, pracy i odpoczynku w bezpiecznej, proekologicznej i zintegrowanej wspólnocie lokalnej.
Przygotowany przez ekspertów projekt dokumentu podlega konsultacjom i umożliwia wypowiedzenie się w temacie mieszkańcom oraz przedstawicielom różnych organizacji i środowisk. Głos każdego z uczestników konsultacji jest dla nas bardzo istotny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach!

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

Uwagi można przekazywać za pomocą formularza zgłaszania uwag w postaci wypełnionego pliku word lub pdf na adres konsultacje@komorniki.pl

Link do strony organizatora:

Strategia Rozwoju Gminy - Konsultacje społeczne

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]