Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Kicin

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 07.09.2021
do 20.10.2021
status:
zakończone

foto art

Informujemy o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Kicin.

Zapraszamy do udziału w dyskusji publicznej dotyczącej rozwiązań przyjętych w projekcie planu, która odbędzie się w dniu 7 września 2021 r., o godz. 12:00, za pomocą środków porozumiewania się na odległość z możliwością zabierania głosu, zadawania pytań i składania uwag przez jednoczesną transmisję obrazu i dźwięku oraz zadawania pytań i składania uwag w formie zapisu tekstowego. Udział w dyskusji będzie możliwy za pomocą strony internetowej www.zichat.czerwonak.pl – szczegółowy link do dyskusji zostanie zamieszczony na stronie internetowej www.czerwonak.pl w zakładce „Komunikaty” co najmniej 10 minut przed rozpoczęciem dyskusji.

Uwagi do projektu planu można składać do dnia 20 października 2021r. za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy Czerwonak, ul. Źródlana 39, 62-004 Czerwonak, w formie pisemnej w siedzibie Urzędu Gminy Czerwonak, w godzinach pracy urzędu: poniedziałek 9:00-17:00, wtorek-piątek 7:30-15:00 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kancelaria@czerwonak.pl.

Projekt planu dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Czerwonak: TUTAJ

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]