Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


KONSULTACJA TESTOWA

kategoria:
Budżet obywatelski
czas trwania:
od 17.05.2023
do 31.05.2023
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

(Krótka informacja o: genezie konsultacji - o problemie lub przyczynie uruchomienia konsultacji, o przedmiocie konsultacji - wyjaśnienie czego dotyczy dana procedura konsultacji, i o celu konsultacji - z precyzyjnym wskazaniem jaki ma być efekt konsultacji oraz czemu ma służyć uczestnictwo mieszkańców).

(Opcjonalnie – lokalizacja: zamieszczenie pliku graficznego z lokalizacją terenu/obiektu objętego procedurą konsultacji (mapa) lub osadzenie okna z aktywnym linkiem do zewnętrznego portalu mapowego np. google maps z zaznaczoną lokalizacją miejsca objętego daną procedura konsultacji.)

Kto może wziąć udział:

(wskazanie grupy docelowej np. wszyscy zainteresowani, przedstawiciele organizacji pozarządowych itp.)

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

(Wypunktowanie najważniejszych narzędzi konsultacji mające na celu udział obywateli – poniżej przykładowe formy partycypacji, przed publikacją należy dokonać niezbędnych zmian)

  • wyrażenie pisemnej opinii na formularzu, stanowiącym załącznik do ogłoszenia i skierowanie do organizatora konsultacji: ………….. (adres pocztowy)
  • wyrażenie elektronicznej opinii na formularzu, stanowiącym załącznik do ogłoszenia i przesłanie na adres e-mail: ………….@...........pl
  • wyrażenie elektronicznej opinii na formularzu online poprzez wybranie klawisza "formularz uwag" umieszczonego w górnej części strony, wypełnienie formularza i przesłanie online poprzez portal
  • uczestnictwo w spotkaniu dla mieszkańców, które odbędzie dnia ……. od godz.……… w ……………… (lokalizacja i adres)
  • ……………………………….. (inne narzędzia partycypacji np. punkt konsultacyjny, spacer badawczy, warsztaty konsultacyjne, kawiarenka obywatelska, forum lokalne, geoankieta itp.)
  • wypełnienie ankiety online poprzez poniższy formularz.

Kontakt:

(Imię i nazwisko, instytucja, wydział/referat, adres pocztowy, adres elektroniczny, numer telefonu)

Link do strony organizatora:

(Aktywny link zewnętrzny do strony organizatora zawierającej ogłoszenie dotyczące przedmiotowej procedury konsultacji – strona www/BIP. WAŻNE: Bardzo istotne jest zweryfikowanie czy ogłoszenie o konsultacjach na wszystkich stronach jest tożsame. Ewentualne zmiany powinny być wprowadzane na bieżąco na wszystkich stronach – na wszystkich kanałach informacyjnych)

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]