Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Wersja testowa metropolitalnego portalu konsultacji społecznych

Wersja testowa metropolitalnego portalu konsultacji społecznych

Data publikacji: 2017-10-09

Wersja testowa stanowi etap poprzedzający planowane na koniec listopada (20-27.11.) uruchomienie portalu dla mieszkańców Metropolii Poznań.

Do tego czasu przewidziane jest zasilanie portalu zawartością przez administratorów oraz moderatorów którzy uzyskają dostęp do administracyjnej części portalu.

Istotne jest, by portal od pierwszego dnia udostępnienia mieszkańcom był wypełniony wartościową treścią tak, aby dla każdego samorządu w systemie znajdował się content, w tym w zakresie ogłoszeń o konsultacjach (mogą to być konsultacje archiwalne z br.).Postulowane jest uzupełnienie portalu w zakresie ogłoszeń o konsultacjach, które zostały rozpoczęte po 1 września br. Jest jednak możliwość uzupełnienia ogłoszeń, które rozpoczęły się wcześniej.

W przypadku wykrytych nieprawidłowości w działaniu funkcjonalności portalu prosimy o opisanie problemu i przesłanie wiadomości mail na adres: konsultacje@metropoliapoznan.pl

Formularz zgłoszeniowy


Szkolenie dla pracowników samorządowych: Efektywne konsultacje społeczne i aktywizacja obywatelska osób młodych

Data: 25 listopada 2019 od godz. 10.00

Lokalizacja: Ogrodowa 12 Conference Center, ul. Ogrodowa 12, Poznań.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu pt. "DziałaMY! Program rozwoju edukacji obywatelskiej w Metropolii Poznań" finansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Wyrażam zgodę na nieodpłatne utrwalenie, wykorzystanie i powielanie zdjęć oraz nagrań video wykonanych podczas niniejszego szkolenia bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania, wyłącznie w celu realizacji Projektu. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody jest równoznaczne z wykorzystaniem zdjęć i nagrań z moim wizerunkiem w materiałach promocyjnych i umieszczeniem ich na stronie internetowej Organizatora i Projektu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926, z późn. zm.). Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji szkolenia, ewaluacji, kontroli, monitoringu i sprawozdawczości usług szkoleniowych realizowanych przez Stowarzyszenie Metropolia Poznań.
  • Administratorem danych jest Stowarzyszenie Metropolia Poznań (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8, 61-124 Poznań, tel. 61 669 80 52, e-mail: biuro@metropoliapoznan.pl).
  • Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom upoważnionym. Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]