Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Wersja testowa metropolitalnego portalu konsultacji społecznych

Wersja testowa metropolitalnego portalu konsultacji społecznych

Data publikacji: 2017-10-09

Wersja testowa stanowi etap poprzedzający planowane na koniec listopada (20-27.11.) uruchomienie portalu dla mieszkańców Metropolii Poznań.

Do tego czasu przewidziane jest zasilanie portalu zawartością przez administratorów oraz moderatorów którzy uzyskają dostęp do administracyjnej części portalu.

Istotne jest, by portal od pierwszego dnia udostępnienia mieszkańcom był wypełniony wartościową treścią tak, aby dla każdego samorządu w systemie znajdował się content, w tym w zakresie ogłoszeń o konsultacjach (mogą to być konsultacje archiwalne z br.).Postulowane jest uzupełnienie portalu w zakresie ogłoszeń o konsultacjach, które zostały rozpoczęte po 1 września br. Jest jednak możliwość uzupełnienia ogłoszeń, które rozpoczęły się wcześniej.

W przypadku wykrytych nieprawidłowości w działaniu funkcjonalności portalu prosimy o opisanie problemu i przesłanie wiadomości mail na adres: konsultacje@metropoliapoznan.pl 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]