Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Maraton pisania wniosków do PBO20 już w czwartek!

Maraton pisania wniosków do PBO20 już w czwartek!

Data publikacji: 2019-05-20

Chcecie złożyć wniosek do PBO20, ale nie macie pewności, czy dobrze go wypełniacie? Macie pytania dotyczące zasad obowiązujących w tej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego? Zastanawiacie się, jak oszacować koszt Waszego projektu? Koniecznie przyjdźcie na Maraton Pisania Wniosków.

23 maja, tj. w czwartek, na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta (plac Kolegiacki 17) będą na Was czekać pracownicy Urzędu Miasta, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania. Jak na maraton pisania przystało, będziemy także wypełniać wnioski do PBO20. Wystarczy, że przyjdziecie do nas z głową pełną pomysłów, a sprawy formalne wcale nie będą takie trudne, jak może się wydawać. Rozwiejemy także wszystkie wątpliwości, co do zasad obowiązujących w tej edycji, pomożemy określić czy zaproponowany przez Was projekt jest ogólnomiejski czy rejonowy, a także wspólnie sporządzimy budżet niezbędny do zgłoszenia wniosku.

W trakcie wydarzenia będą do Waszej dyspozycji będą przedstawiciele z wielu miejskich wydziałów i jednostek. Będziecie mogli dopracować swój wniosek i zadać nurtujące Was pytania z takich dziedzin jak zieleń i infrastruktura miejska, sport, rekreacja czy gospodarka komunalna. Będzie można również skonsultować, czy teren, na którym chcecie zrealizować swój projekt, należy do miasta.

Pracownicy urzędu będą do Waszej dyspozycji od 14:30 do 17:30.

Lokalizacja:
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]