Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


ZDM zaprasza na spotkanie zmieszkańcami w sprawie przebudowy ul. Kwiatowej w Poznaniu

ZDM zaprasza na spotkanie zmieszkańcami w sprawie przebudowy ul. Kwiatowej w Poznaniu

Data publikacji: 2019-05-07

Nowa nawierzchnia ulicy i chodników, uporządkowanie parkowania i zmiana organizacji ruchu na fragmencie ul. Kwiatowej to temat rozpoczynających się konsultacji społecznych.

Połączona ze zmianą organizacji ruchu przebudowa ul. Kwiatowej pomiędzy ul. Półwiejską i ul. Rybaki to projekt, na temat którego mieszkańcy Poznania będą mogli wypowiedzieć się od 9 do 23 maja bieżącego roku. Planowane zmiany obejmują budowę nowej nawierzchni jezdni i chodników, uporządkowanie parkowania i wprowadzenie nowej organizacji ruchu.

Konsultacje rozpoczną się od spotkania z mieszkańcami. Odbędzie się ono 9 maja o godzinie 17:00 w Zespole Szkół Budownictwa nr 1 przy ul. Rybaki 17 w Poznaniu.

Ponadto uruchomiony zostanie adres poczty elektronicznej, na który zainteresowane osoby będą mogły przesyłać swoje uwagi dotyczące zaprezentowanego projektu. Ten ostatni zostanie opublikowany na stronie internetowej ZDM w dniu rozpoczęcia konsultacji społecznych.

Źródło: www.zdm.poznan.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]