Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Dyskusja publiczna nad projektem MPZP - "Podolany Południe" część A w Poznaniu

Dyskusja publiczna nad projektem MPZP - "Podolany Południe" część A w Poznaniu

Data publikacji: 2020-09-25

Miejska Pracownia Urbanistyczna w Poznaniu zaprasza na dyskusję publiczną nad rozwiązaniemia w projekcie MPZP „Podolany Południe” w Poznaniu - część A (wyłożenie projektów mpzp do publicznego wglądu trwa do 22 października br.).

Dyskusja odbędzie się w trybie zdalnym w poniedziałek 28 września, o godzinie 17:00., na platformie ZOOM. W dyskusji można będzie wziąć udział korzystając z odpowiedniego linku lub logując się przy pomocy id i hasła dyskusji na platformie ZOOM. Poniżej niezbędne dane do udziału w dyskusji:

link do zdalnej dyskusji:

https://zoom.us/j/91421332113?pwd=QVplckhvTVNmdHQybThqd0tNNDZzUT09

Meeting ID: 914 2133 2113
Passcode (hasło): 748348

Ważna informacja!

Zdalne dyskusje publiczne organizowane przez Miejską Pracownię Urbanistyczną w Poznaniu są nagrywane w celu zapewnienia prawidłowości przeprowadzenia procedury planistycznej, zapewnienia rzetelności w sporządzaniu protokołów z dyskusji publicznych oraz zapewnienia sprawnego, niczym nie zakłóconego przebiegu dyskusji. Informujemy, że mają Państwo prawo sprzeciwić się nagrywaniu Państwa wizerunku i głosu. W takim przypadku prosimy Państwa o wyłączenie kamery oraz mikrofonu i wzięcie udział w dyskusji na publicznym czacie (również platforma ZOOM).

Źródło: www.mpu.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]