Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Ankieta dot. Strategii Rozwoju Powiatu Poznańskiego

Ankieta dot. Strategii Rozwoju Powiatu Poznańskiego

Data publikacji: 2020-10-21

Powiat Poznański przystąpił do ewaluacji Strategii Rozwoju Powiatu Poznańskiego do 2030 r. i zaprosił mieszkańców do udziału w ankiecie online.

– Mając na względzie rolę Mieszkańców w procesie oceny dotychczasowych działań powiatu, uprzejmie proszę o udział w ankiecie. Państwa opinie pozwolą nam uzyskać wiedzę o tym, jak postrzegane i oceniane są działania powiatu w ramach wdrażanej od 2017 roku Strategii – mówi wicestarosta poznański, Tomasz Łubiński.

– Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie potrwa około 15 minut. Konsultacje społeczne w imieniu powiatu poznańskiego prowadzi Centrum Badań Metropolitalnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W przypadku pytań lub problemów z wypełnieniem ankiety prosimy o kontakt mailowy poprzez adres: cbm@amu.edu.pl. Mając na uwadze zakłócenia w działaniach instytucji i organizacji życia publicznego w ostatnim czasie z powodu pandemii COVID-19, prosimy w wyrażaniu opinii o przyjęcie perspektywy ostatnich 2-3 lat, a nie tylko ostatnich nadzwyczajnych kilku miesięcy – dodaje.

Ankieta jest dostępna TUTAJ i będzie dostępna do 8 listopada.

Źródło: www.powiat.poznan.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]