Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Szkolenie dla organizacji pozarządowych i lokalnych liderów

Szkolenie dla organizacji pozarządowych i lokalnych liderów

Data publikacji: 2017-11-29

Zapraszamy na szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i lokalnych liderów z zakresu metod prowadzenia konsultacji społecznych i obsługi nowego metropolitalnego portalu konsultacji.

Podczas szkolenia będzie można poznać kanon konsultacji społecznych oraz dowiedzieć się jakie są ich etapy i narzędzia prowadzenia konsultacji. Przekażemy praktyczne informacje o budżecie obywatelskim oraz dobre praktyki związane z procedurami konsultacji społecznych i możliwościami partycypacji dla przedstawicieli sektora pozarządowego. Ważną część szkolenia zajmą informacje o aspektach funkcjonalnych nowego metropolitalnego portalu konsultacji społecznych dostępnego pod adresem www.konsultacje.metropoliapoznan.pl.

Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach (do wyboru) w dniach 4 oraz 8 grudnia br. w Poznaniu w budynku Instytutu Logistyki i Magazynowania, ul. Estkowskiego 6, sala B 309-310 (III piętro).

Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników.

Zapisy na szkolenie są możliwe poprzez formularz online.

Pobierz program szkolenia [670.0 KB]
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]