Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Ankieta dla użytkowników Poznańskiego Roweru Miejskiego

Ankieta dla użytkowników Poznańskiego Roweru Miejskiego

Data publikacji: 2021-01-12

Jak w przyszłości funkcjonować będzie Poznański Rower Miejski? Zarząd Transportu Miejskiego i operator Nexbike Polska przygotowali ankietę dla użytkowników systemu.

Rowerzystki i rowerzyści korzystający z Poznańskiego Roweru Miejskiego mają możliwość określenia swoich preferencji dotyczących sposobu korzystania z systemu. Do losowo wybranej puli użytkowników zarejestrowanych w systemie wysłano zaproszenia do udziału w badaniu ankietowym.

Do wypełnienia ankiety zaproszono 4 tys. losowo wybranych aktywnych użytkowników PRM. Każdy z nich może wypełnić ankietę tylko jeden raz. Badanie ma pomóc w określeniu kierunków rozwoju roweru miejskiego i odpowiedzieć na pytanie: jak w przyszłości powinien funkcjonować Poznański Rower Miejski? Ma być również informacją zwrotną od użytkowników na temat dotychczasowego funkcjonowania PRM. Pytania dotyczą preferencji użytkowników i sposobu korzystania z systemu oraz opłat za wypożyczenia.

ZTM zachęca wszystkie osoby, które za pośrednictwem poczty elektronicznej otrzymały zaproszenie, do udziału w badaniu ankietowym.

Źródło: www.ztm.poznan.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]