Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


W Obornikach Młodzieżowa Rada aktywna mimo pandemii

W Obornikach Młodzieżowa Rada aktywna mimo pandemii

Data publikacji: 2021-04-22

Członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Obornikach mimo licznych ograniczeń i utrudnień nie zwalniają tempa. W ambitnych planach i niecodziennych inicjatywach wspierają ich radni.

Obornicka Młodzieżowa Rada Miejska znalazła się wśród zaledwie 9 rad z całej Polski, które wzięły udział w projekcie fundacji Civis Polonus „Młodzi Liderzy w czasach kryzysu”. W ramach programu młodzi radni przygotowali kilka projektów kierowanych przede wszystkim do obornickiej młodzieży. Wśród nich znalazł się między innymi projekt zachęcający obornickie szkoły do uruchomienia mLegitymacji – elektronicznego dokumentu dostępnego za pośrednictwem aplikacji, aktywnej po podpisaniu porozumienia z Ministerstwem Cyfryzacji. Uruchamia się go, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Młodzi radni zwrócili się z prośbą do Burmistrza Obornik Tomasza Szramy, aby projekt wprowadzono na szeroką skalę, obejmującą wszystkie gminne placówki.

Źródło: www.oborniki.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]