Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Maraton pisania wniosków do PBO dla Poznaniaków

Maraton pisania wniosków do PBO dla Poznaniaków

Data publikacji: 2021-05-06

Co roku, w ramach pomocy mieszkańcom w składaniu projektów do PBO, na dziedzińcu Urzędu Miasta urzędnicy organizowali pełen atrakcji Maraton pisania wniosków. Obecna sytuacja niestety nie sprzyja organizacji podobnych spotkań, dlatego postanowiono przenieść wydarzenie do wirtualnej rzeczywistości.

Jeżeli chcesz skonsultować swój projekt z ekspertami, dowiedzieć się czy wybrana przez Ciebie lokalizacja jest możliwa do realizacji lub po prostu poznać zasady tegorocznej edycji PBO – to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.

Podczas spotkania urzędnicy krótko opowiedzą o najważniejszych kwestiach dot. składania projektów. Następnie będziesz miał możliwość porozmawiania na żywo z wyznaczonym pracownikiem UMP. W trakcie wydarzenia zostaną utworzone wirtualne pokoje, każde poświęcone innej tematyce, do których będziesz mógł dołączyć. Tam czekać będą na Ciebie pracownicy UMP z konkretnego wydziału, z którymi będziesz mógł skonsultować swój projekt.

Kiedy odbędzie się wydarzenie?

Maraton Pisania Wniosków odbędzie się 17 maja w godzinach 17:00 – 19:00 na platformie Zoom.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Żeby dołączyć do spotkania prześlij swoje zgłoszenie na adres: pbo@um.poznan.pl

W dzień wydarzenia, do wszystkich zapisanych osób, zostanie wysłany link do spotkania na platformie Zoom.

Zapisy trwają do 13 maja.

Jeśli potrzebujesz pomocy w obsłudze platformy Zoom, możesz o tym także napisać w mailu lub skontaktować się  telefonicznie pod numerem telefonu: 61 878 5977.

Źródło: www.budzet.um.poznan.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]