Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Warsztaty i spotkanie dot. Uchwały Krajobrazowej w Mosinie

Warsztaty i spotkanie dot. Uchwały Krajobrazowej w Mosinie

Data publikacji: 2021-06-16

Urząd Miejski w Mosinie zaprasza przedsiębiorców i mieszkańców na warsztaty i spotkanie dotyczące Uchwały Krajobrazowej. Warsztaty dla przedsiębiorców odbędą się 22-23 czerwca, a 23 czerwca Urzędnicy zapraszają również mieszkańców aby aktywnie włączyli się w dyskusję. Poniżej informacja, jaka ukazała się na stronie www.mosina.pl.

Po pierwszym owocnym spotkaniu oraz wnioskach jakie od Państwa zebraliśmy, podjęliśmy współpracę ze stowarzyszeniem 4acitvelife. Przygotowany został materiał do dalszych rozmów. Chcemy przedstawić naszą koncepcję, jak również poznać Państwa pomysły, uwagi i spostrzeżenia.

Przygotowane zostały również warsztaty szczególnie dla przedsiębiorców, właścicieli sklepów, punktów usługowych pod hasłem „Przestrzeń publiczna”, podczas których dowiemy się jak skutecznie i z poszanowaniem prawa, a co najważniejsze bez wyrzucania pieniędzy w przysłowiowe błoto reklamować swoją firmę.

Zapraszamy przedsiębiorców na warsztaty 22 czerwca godz. 18:00 – 20:30, Świetlica wiejska w Krośnie ul. Piaskowa oraz 23 czerwca godz. 18:00 Zielony Rynek – targowisko.
Na dzień 23 czerwca zapraszamy również mieszkańców aby aktywnie włączyli się w rozmowę.

Źródło: www.mosina.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]