Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Młodzi radni z Obornik podsumowali kadencję

Młodzi radni z Obornik podsumowali kadencję

Data publikacji: 2021-06-30

Ostatnia sesja V kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej Obornik odbyła się we wtorek, 29 czerwca w sali konferencyjnej Centrum Rekreacji Oborniki.

Wśród tematów poruszonych podczas spotkania znalazło się podsumowanie projektu „Młodzi liderzy dla społeczności w czasach kryzysu” a także dalsze plany działalności, w tym możliwości współpracy z Młodzieżowymi Radami Metropolii Poznań i letnie koncerty „Młodzi na fali”. Radni dyskutowali również na temat możliwości nadania imienia obornickiemu żłobkowi oraz planowali wydarzenie związane z przypadającym w tym roku jubileuszem dziesięciolecia istnienia Młodzieżowej Rady Miejskiej w naszym mieście. W lipcu zaplanowano z tej okazji piknik, który odbędzie się w Obornickim Ośrodku Kultury. Będzie on okazją do integracyjnego spotkania członków wszystkich kadencji oraz polem do dyskusji na temat funkcjonowania MRMO.

Najważniejszym jednak punktem sesji stało się podsumowanie kończącej się kadencji. Swoje podziękowania oraz upominki przekazał Burmistrz Obornik Tomasz Szrama. Każdy z kończących kadencję radnych otrzymał publikacje poświęcone miastu oraz 30-leciu samorządu z zachętą by dalej się rozwijali, nie tracili swego zaangażowania i brali dalszy udział w działalności na rzecz miasta i jego mieszkańców.

Źródło: www.oborniki.pl

Ogrom podziękowań w imieniu radnych przekazała przewodnicząca MRMO Patrycja Karolczak. Dziękuję za godziny spotkań, na których był Pan otwarty na wszystkie nasze pomysły oraz za dalsze zaangażowanie i szukanie rozwiązań, za przekazaną wiedzę dotyczącą działań na rzecz naszej gminy. Wiele naszych działań zostało przeprowadzonych do końca, a ich efekty możemy teraz zauważyć w całym mieście – zwróciła się do burmistrza. Dziękowała za wsparcie również koordynatorce radnej Małgorzacie Witek, pracownikom urzędu oraz gminnych jednostek. Na koniec zwróciła się również do samych radnych: Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i działalność w Młodzieżowej Radzie Miejskiej i życzyć Wam wielu ciekawych wyzwań w Waszych nowych szkołach i w życiu. Mam nadzieję, że nasze drogi się jeszcze nie raz zejdą i będziemy mogli zrobić coś wyjątkowego dla naszej małej ojczyzny.

Pośród gości specjalnych podsumowujących kadencję sesji znaleźli się Poseł na Sejm RP Krzysztof Paszyk, dyrektor CUW Krzysztof Hetmański oraz dyrektorzy szkół.
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]