Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Projekt badawczy "Porozmawiajmy o Nowym Centrum Lubonia!"

Projekt badawczy "Porozmawiajmy o Nowym Centrum Lubonia!"

Data publikacji: 2022-07-05

Urząd Miasta w Luboniu zaprasza do wzięcia udziału w projekcie "Porozmawiajmy o Nowym Centrum Lubonia!".

Projekt pomoże odpowiedzieć na pytania: kim jesteśmy, jako mieszkańcy Nowego Centrum Lubonia (NCL) oraz co robimy i co można wspólne zrobić w NCL, by lepiej się tu żyło?

Studenci poproszą o odpowiedzi na pytania kwestionariuszowe dotyczące Nowego Centrum Lubonia, a w wywiadach pogłębionych oraz podczas wspólnych spacerów zapytają o pomysły na rozwój miejsca. Dzięki Państwa głosom dowiedzą się, jak skutecznie zmieniać Nowe Centrum Lubonia, by było to miejsce przyjazne wszystkim mieszkańcom.

Badanie jest anonimowe, skierowane do osób mieszkających w Nowym Centrum Lubonia, w różnym wieku, o różnych profesjach i doświadczeniach życiowych. W dniach 7-9 lipca zapraszamy do punktu na rogu ulic Jana Pawła II i Wschodniej (działa od 9:00 do 19:00) oraz do odpowiadania na pytania studentów, którzy będą do dyspozycji na terenie osiedla od 6 do 12 lipca br.

Badanie organizuje Wydział Socjologii UAM we współpracy z Urzędem Miasta i radnymi Miasta Luboń.

Źródło: www.lubon.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]