Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Wybory 2023 - poznański niezbędnik wyborcy już działa

Wybory 2023 - poznański niezbędnik wyborcy już działa

Data publikacji: 2023-08-24

Informacje o warunkach udziału w wyborach, ułatwieniach dla osób z niepełnosprawnościami czy o zasadach głosowania poza miejscem stałego zamieszkania - te i inne zagadnienia związane z jesiennymi wyborami do Sejmu i Senatu oraz ogólnokrajowym referendum będzie można znaleźć na specjalnej stronie internetowej.

Strona www.poznan.pl/parlament2023 to kompendium wiedzy o zbliżających się wyborach. Dzięki zebraniu najważniejszych informacji w jednym miejscu każdy będzie mógł szybko i łatwo dowiedzieć się m.in. gdzie znajdują się lokale wyborcze, jakie są warunki udziału w głosowaniu, co trzeba zrobić, aby zostać członkiem obwodowej komisji wyborczej oraz jak dopisać się do spisu wyborców. 

Na stronie pojawiły się już pierwsze informacje. Warto co jakiś czas na nią zaglądać, ponieważ to najprostszy sposób znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania. Witryna będzie na bieżąco aktualizowana zgodnie z harmonogramem przewidzianym w kalendarzu wyborczym. 

Informacji o wyborach udzielają także pracownicy miejskiej infolinii - Poznań Kontakt pod numer telefonu 61 646 33 44, czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 20:00.

Wybory parlamentarne oraz referendum odbędą się w niedzielę, 15 października.

Żródło: www.poznan.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]