Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.






Ankieta dotycząca Poznańskiego Roweru Miejskiego

Ankieta dotycząca Poznańskiego Roweru Miejskiego

Data publikacji: 2018-02-26

1 marca rozpocznie się kolejny sezon Poznańskiego Roweru Miejskiego. Miasto chce poznać opinię użytkowników i w związku z tym uruchomiona została ankieta dotycząca przyszłości roweru publicznego. Odpowiedzi pozwolą udoskonalić i poprawić system.

Podczas podróży korzystasz tylko z roweru miejskiego, czy też przesiadasz się na inne środki transportu? Czy wolisz system z stacjami, czy taki, w którym można pozostawić rower w dowolnym miejscu? Preferujesz abonament, czy - jak obecnie - opłaty uzależnione od czasu wypożyczenia? To tylko niektóre pytania, na które można odpowiedzieć wypełniając ankietę na temat systemu Poznańskiego Roweru Miejskiego.

- Chcemy poznać opinie użytkowników, dlatego uruchomiona została specjalna ankieta miejska - mówi Daniel Wawrzyniak, zastępca dyrektora ZTM. - Chcielibyśmy dowiedzieć się m.in. skąd i dokąd przemieszczają się użytkownicy roweru miejskiego, w jakich celach podróżują rowerem miejskim, czy przesiadają się na inne środki transportu. Interesuje nas, czy woleliby system bezstacyjny, czy taki jaki obecnie, a jeżeli bezstacyjny - czy chcieliby zostawiać rowery gdziekolwiek, czy też w wyznaczonej strefie. Interesuje nas również, czy obecni użytkownicy PRM wolą system abonamentowy, czy też - jak obecnie - chcieliby ponosić opłaty uzależnione od czasu wypożyczenia.

Ankieta będzie dostępna na stronie internetowej prm.geoankieta.pl do 18 marca.

Jej wypełnienie potrwa nie więcej niż kilka minut, a odpowiedzi na pytania oraz wskazania lokalizacji (np. wypożyczania i zwrotu rowerów, czy też miejsc docelowych podróży) pozwolą poznać oczekiwania, co do potrzeb i oferty. Będą także podpowiedzią w jakim kierunku rozwijać system.

Ankieta jest prowadzona przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu, przy współpracy z Centrum Badań Metropolitalnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Więcej o przyszłości Poznańskiego Roweru Miejskiego:
Link do artykułu

Źródło: www.poznan.pl




 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]