Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Burmistrz Mosiny odpowiada na pytania mieszkańców

Burmistrz Mosiny odpowiada na pytania mieszkańców

Data publikacji: 2024-06-15

Moduł "ZADAJ PYTANIE BURMISTRZOWI" to narzędzie stworzone na oficjalnym portalu Gminy Mosina z myślą o mieszkańcach. Narzędzie umożliwiające kontaktowanie się z Burmistrzem w kwestiach dotyczących funkcjonowania gminy oraz działań podejmowanych przez Urząd Miejski. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami i funkcjonalnościami modułu oraz do korzystania z tej formy kontaktu na linii mieszkańcy-urząd.

Moduł "Zadaj pytanie burmistrzowi" ma na celu zwiększenie transparentności i dostępności informacji dla mieszkańców gminy oraz umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z włodarzem.

Podstawowe zadady:

  • Moduł został utworzony w celu ułatwienia mieszkańcom zadawania pytań oraz uzyskiwania informacji bezpośrednio od Burmistrza Gminy Mosina, dotyczących różnych aspektów życia w gminie oraz funkcjonowania urzędu.
  • Aby zadać pytanie, użytkownik musi wypełnić znajdujący się poniżej formularz. Formularz wymaga podania swoich danych.
    Burmistrz zobowiązuje się do udzielania odpowiedzi na pytania w możliwie jak najkrótszym czasie, nieprzekraczającym 30 dni od daty otrzymania pytania.
  • Nie będą udzielane odpowiedzi na pytania, które są obraźliwe, napastliwe, naruszają prywatność lub wolność obywatelską osób trzecich, lub nie dotyczą spraw służbowych. Treści zamieszczane w formularzu nie mają charakteru wniosków o wszczęcie postępowania administracyjnego, a jedynie służą do uzyskania informacji i odpowiedzi. Burmistrz dokonuje oceny, czy pytanie spełnia warunki Regulaminu.
  • Korzystając z formularza, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z ustawą o ochronie danych osobowych.

Korzystanie z modułu jest możliwe poprzez stronę: https://www.mosina.pl/zadaj-pytanie-burmistrzowi

Na stronie można też zapoznać się z wcześniejszymi pytaniami mieszkańców i odpowiedziami Pana Burmistrza.

www.mosina.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]