Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Twoja opinia ma znaczenie - ankieta dotycząca usług społecznych w Gminie Swarzędz

Twoja opinia ma znaczenie - ankieta dotycząca usług społecznych w Gminie Swarzędz

Data publikacji: 2024-06-24

Jesteś mieszkańcem Gminy Swarzędz? Weź udział w ankiecie dotyczącej oczekiwanych form wsparcia oferowanych przez Centrum Usług Społecznych w Swarzędzu.

Celem Centrum Usług Społecznych w Swarzędzu jest zapewnienie usług dostosowanych do potrzeb mieszkańców - stąd prośba urzędników o wypełnienie krótkiej ankiety. W ankiecie można wskazać oczekiwane formy wsparcia (usług), jakie mieszkańcy identyfikują dla polepszenia ich jakości życia.

Badanie prowadzi Centrum Usług Społecznych w Swarzędzu, w ramach projektu „Rozwój Wielkopolskiej Sieci Centrów Usług Społecznych” w ramach Priorytetu 6 „Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym”, Działania 06.13 „Usługi społeczne i zdrowotne” Program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.

Państwa odpowiedzi, na zawarte w ankiecie pytania, pozwolą lepiej zrozumieć Wasze potrzeby by w przyszłości tworzyć odpowiednie usługi społeczne w gminie. Ankieta ma charakter anonimowy.

Link do ankiety: LINK

Źródło: www.swarzedz.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]