Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Debata „Budowa linii wysokiego napięcia – jak zmieni Gminę Dopiewo?”

Debata „Budowa linii wysokiego napięcia – jak zmieni Gminę Dopiewo?”

Data publikacji: 2018-04-09

Organizatorzy zapraszają mieszkańców na debatę z cyklu "Spotkajmy się w Powiatowej 17", która odbędzie się we środę 11 kweitnia w Domu Strażaka w Dopiewie.

"Spotkajmy się w Powiatowej 17." to akcja społeczna Fundacji Barak Kultury i poznańskiej redakcji "Gazety Wyborczej", współfinansowana przez Powiat Poznański. Cykl siedemnastu debat ma przyczynić się do zdiagnozowania wyzwań i wypracowania nowoczesnych rozwiązań zadań, przed którymi stoją gminy powiatu poznańskiego. Akcja "Spotkajmy się w Powiatowej 17." to próba zwrócenia uwagi na procesy, jakie zachodzą w miastach powiatu, a przede wszystkim to chęć wyszukiwania takich kierunków ich rozwoju, by stały się one atrakcyjnymi miejscami do życia dla swoich mieszkańców.

Fundacja Barak Kultury i "Gazeta Wyborcza" zapraszają na debatę "Spotkajmy się w Powiatowej 17.: Dopiewo", która odbędzie się we środę 11 kwietnia 2018 roku, o godzinie 18 w Domu Strażaka w Dopiewie, ul. Szkolna 21.

Na debatę zapraszamy mieszkańców gminy, a w dyskusji wezmą udział także władze gminy, eksperci i społecznicy.
Podczas debaty porozmawiamy z mieszkańcami gminy Dopiewo o tym, jak wpłynie na ich życie planowana budowa linii wysokiego napięcia. Mieszkańcy blokują pomysł trasy, przedstawiony przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Czy w tym przypadku uda się wypracować kompromis?

Naszą akcję można śledzić na łamach "Gazety Wyborczej" - w wydaniu lokalnym oraz na stronie internetowej www.poznan.wyborcza.pl/powiatowa17

Rejestracja na spotkanie: www.powiatowa17dopiewo.evenea.pl

Źródło: www.dopiewo.pl

Lokalizacja spotkania:

Debata
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]