Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Lech Poznań zbiera opinie kibiców

Lech Poznań zbiera opinie kibiców

Data publikacji: 2018-04-10

Informacja prezentowana na profilu Facebook Lecha Poznań:

Poniższa ankieta da Tobie możliwość wyrażenia swoich odczuć i opinii na temat Lecha Poznań. Poniżej znajdziesz pytania dotyczące Ciebie, Klubu oraz oczekiwanego przez Ciebie kierunku rozwoju Kolejorza. Nam natomiast pomoże ocenić nasze aktywności, które wykonaliśmy od czasu ostatniego badania. Sport Analytics to niezależna sportowa firma badawcza, która ponownie przeprowadza ankietę w naszym imieniu. Jej zadaniem jest sporządzenie raportu, w którym poznamy dokładnie opinię naszych Kibiców, w tym również Twoją. Ta sama firma dostarczy także ogólne podsumowanie ankiety do Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań, które zostanie też opublikowane na stronie internetowej Klubu jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019.

Wszystkie odpowiedzi są udzielane poufnie, nie będą powiązane z Tobą osobiście ani nie będą przekazywane jakimkolwiek podmiotom trzecim. W ramach podziękowania za poświęcenie nam najbliższych kilkunastu minut zapraszamy również do udziału w konkursie. Pośród wszystkich uczestników ankiety rozlosujemy piętnaście nagród rzeczowych. To 5 sezonowych karnetów oraz 10 voucherów o wartości 100 zł każdy do sklepu klubowego. Losowanie odbędzie się po zakończeniu zbierania danych. W czasie wypełniania ankiety postępuj zgodnie z instrukcjami. Przed udzieleniem każdej odpowiedzi uważnie przeczytaj każde pytanie.

Link do ankiety: www.kolejorz.badanie.net

Źródło: https://www.facebook.com/lechpoznan.oficjalna/

Ankieta Lech Poznań
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]