Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Maraton pisania wniosków PBO 2019

Maraton pisania wniosków PBO 2019

Data publikacji: 2018-05-17

Chcesz złożyć projekt do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego, ale nie wiesz, jak to zrobić? Już w najbliższy piątek odbędzie się Maraton Pisania Wniosków - urzędnicy pomogą przygotować dokument i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Maraton odbędzie się w piątek, 18 maja, na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta. Od 15:00 do 19:00 urzędnicy będą tam czekać na wszystkich, którzy chcieliby złożyć wniosek do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2019, ale mają wątpliwości, jak prawidłowo wypełnić dokument.

Dzięki takiej pomocy każdy pomysł na PBO19 zostanie sformalizowany, a wszystkie wątpliwości co do zasad obowiązujących w tej edycji - rozwiane. Urzędnicy pomogą określić, czy proponowany projekt jest ogólnomiejski, czy też rejonowy. Będzie można również wspólne przygotować budżet niezbędny do zgłoszenia tego wniosku.

Organizatorzy zachęcają do przybycia na maraton z dziećmi. Kiedy rodzice będą skupieni na wypełnianiu wniosków, pociechy będą pod najlepszą opieką. Przez całe popołudnie będzie czekać na nie mnóstwo atrakcji, m.in. fantastyczna wyspa klocków LEGO, pyszna wata cukrowa, a dla starszych - konkurs wiedzy o PBO.

Źródło: www.poznan.pl

Lokalizacja wydarzenia:

fotografia
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]