Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Gmina Skoki szuka wolontariuszy akcyjnych!

Gmina Skoki szuka wolontariuszy akcyjnych!

Data publikacji: 2018-08-15

Gmina Skoki organizuje w tym roku dwa biegi, 30 września „2 Bieg Podkowy” ulicami miasta Skok i 28 października „3 Półmaraton Wągrowiec – Skoki”. Imprezy tego typu angażują sporą liczbę osób przy organizacji. Gmina zwróciła się z pytaniem do zainteresowanych pomocą w organizacji? Nie ważne ile masz lat, i gdzie mieszkasz.

Potrzebne są głownie osoby do obsługi bufetów dla zawodników (miejsc gdzie mogą się czegoś napić, ewentualnie coś zjeść). Szczególnie dużo osób potrzeba do obsługi Półmaratonu, gdzie bufetów będzie co najmniej 4 na trasie liczącej ponad 21 km.

Jeśli chcesz pomóc zgłoś udział pod numerem telefonu 691 726 319 w terminach do 1 września – pomoc przy 2 Biegu Podkowy i do 2 października – pomoc przy III Półmaratonie.

Zapewnione niesamowite przeżycia towarzyszące sportowej rywalizacji, gadżety sportowo – rekreacyjne oraz Certyfikat Wolontariusza – Przyjaciela Sportu w Skokach!

Źródło: www.gmina-skoki.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]