Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Ankieta dotycząca PPP w Obornikach

Ankieta dotycząca PPP w Obornikach

Data publikacji: 2018-08-08

Obornicki samorząd przeprowadza ankietę nt. możliwej współpracy w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego przy przebudowie Obornickiego Ośrodka Kultury. Ankiety można składać do 13 sierpnia.

Inwestycja zakłada modernizację istniejącej infrastruktury i dobudowę zdecydowanie większej części, w której znalazłyby się sale warsztatowe, widowiskowe i wyczekiwane przez oborniczan kino.

Szukając możliwości finansowania tak szerokiego przedsięwzięcia zdecydowano się na jego realizację w trybie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). W maju podpisano umowę, obejmującą przygotowanie przedrealizacyjnej analizy technicznej i finansowej, testu rynku (czyli zainteresowania przedsiębiorców przystąpieniem do projektu), a także świadczenie kompleksowych usług w całym procesie wyboru partnera.

Wybór partnera poprzedzają konsultacje, które mają na celu przeprowadzenie testu rynkowego dotyczącego realizacji przedsięwzięcia. Taki test ma z jednej strony zainteresować możliwością zainwestowania funduszy na obszarze Gminy Oborniki, a z drugiej ustalić preferencje potencjalnych partnerów, co do ewentualnej realizacji przedsięwzięcia.

Poniższe ankiety (które należy złożyć do 13 sierpnia) pozwolą na pozyskanie opinii co do założeń przyjętych w zakresie formuły i zasad współpracy, formy wkładu własnego, wynagrodzenia partnera prywatnego oraz zarządzania powstałym majątkiem. Właściwy wybór partnera prywatnego nastąpi w kolejnym etapie wdrażania przedsięwzięcia zgodnie z Ustawą z dnia 19 grudnia 2008 r. o Partnerstwie Publiczno-Prywatnym.

Komplet ankiet i memorandum informacyjne znajdują się TUTAJ.

Źródło: www.oborniki.pl

Fotografia - Ośrodek Kultury
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]