Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Nagroda Starosty Poznańskiego 2018 - inspiratorzy poszukiwani

Nagroda Starosty Poznańskiego 2018 - inspiratorzy poszukiwani

Data publikacji: 2018-08-20

Znasz kogoś, kto działa na rzecz rozwoju społeczności lokalnej powiatu poznańskiego? Kogoś kto wspiera, aktywizuje i integruje mieszkańców swojej okolicy? A może prowadzi ciekawe projekty z zakresu kultury, edukacji, sportu czy promocji zdrowia? Jeśli tak, zgłoś jego kandydaturę do Nagrody Starosty Poznańskiego 2018.

Celem tego wyróżnienia jest uhonorowanie mieszkańców i podmiotów z powiatu poznańskiego, którzy poprzez działalność gospodarczą i obywatelską przyczyniają się do rozwoju społeczności lokalnej. Nagroda przyznawana jest osobom fizycznym, prawnym lub jednostkom organizacyjnym nieposiadającym osobowości prawnej w trzech kategoriach:

1) przedsiębiorczości,

2) inicjatyw obywatelskich,

3) organizacji pozarządowych.

Z wnioskiem o przyznanie Nagrody może wystąpić m.in.: grupa co najmniej 100 mieszkańców powiatu poznańskiego, grupa co najmniej trzech organizacji społecznych lub stowarzyszeń, organy oraz jednostki pomocnicze gmin z powiatu poznańskiego.

Zgłoszenie musi być podpisane, zawierać wskazanie kategorii nagrody, do której kandydat jest zgłaszany i dane go identyfikujące. Ponadto informacje dotyczące dotychczasowej działalności oraz uzasadnienie wskazujące znaczenie osiągnięć tej osoby lub podmiotu dla powiatu poznańskiego.

Wnioski można składać do 1 listopada 2018 r. poprzez e-mail joanna.felinska@powiat.poznan.pl, pocztą na adres: Gabinet Starosty, Starostwo Powiatowe, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań lub osobiście w kancelarii Starostwa.

Pełny regulamin i wzór wniosku dostępny na stronie Powiatu Poznańskiego.

Źródło: www.powiat.poznan.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]