Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Centrum Inicjatyw Lokalnych w Poznaniu - spotkanie otwierające kampanię info

Centrum Inicjatyw Lokalnych w Poznaniu - spotkanie otwierające kampanię info

Data publikacji: 2018-09-19

Urząd Miasta Poznania zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniach otwierających kampanię informacyjno-promocyjną Centrum Inicjatyw Lokalnych. W trakcie spotkań omówienie głównych aspektów bieżącego funkcjonowania CIL, a także najważniejszych wyzwań związane z ich przyszłością.

Do udziału w spotkaniach zapraszeni są lokalni liderzy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, Rad Osiedli, grup nieformalnych oraz wszyscy zainteresowani rozwijaniem działalności na rzecz swoich społeczności lokalnych.

Gdzie i kiedy odbędą się spotkania otwierające?

Spotkania odbędą się w Urzędzie Miasta Poznania, plac Kolegiacki 17 w terminach:

26 września Sala Błękitna, w godzinach 16:00 - 18:00
27 września Sala Błękitna, w godzinach 16:00 - 18:00

Jak zgłosić swój udział?

W związku z ograniczoną liczbą miejsc bardzo prosimy o wybranie dogodnego terminu (26 lub 27 września) oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: cil@um.poznan.pl

W trakcie spotkań otwierających zaplanowany zostanie harmonogram 13 spotkań lokalnych na terenie miasta. Spotkania lokalne stanowić będą przestrzeń do wymiany pomysłów i opinii dotyczących rozwoju społecznego Państwa Osiedli.

Chcesz, aby takie spotkanie odbyło się na Twoim Osiedlu?

Przyjdź na spotkanie otwierające, porozmawiaj o potrzebie jego organizacji, zaplanuj wspólnie jego przebieg i zakres. Spotkania lokalne odbędą się w pierwszej połowie października.

Źródło: www.poznan.pl
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]