Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


ANKIETA - "Sąsiadka-Czytaj" dwutygodnikiem?

kategoria:
Inne
czas trwania:
od 01.11.2017
do 31.12.2017
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Nasza gminna gazeta - miesięcznik "Sąsiadka-Czytaj" - z każdym numerem jest coraz obszerniejsza. A to dlatego, że w naszej Gminie bardzo dużo się dzieje. Stąd na łamach wiele relacji i mnóstwo zaproszeń i zapowiedzi. Ostatnio pojawił się pomysł, by zwiększyć częstotliwość wydawania gazety. By „Sąsiadka~Czytaj” stała się dwutygodnikiem.

Takie rozwiązanie wprowadzilibyśmy od nowego roku, kiedy ruszy kolejne kulturalne miejsce na gminnej mapie – Pałac w Jankowicach, a w nim Tarnowskie Centrum Aktywizacji Senioralnej, których ofertę również będziemy promować na łamach gazety.

Oczywiście większa częstotliwość to wyższe koszty wydawnicze. Można też powiedzieć, że częściej niż do gazet papierowych zaglądamy na gminną stronę internetową czy Facebooka. Z drugiej jednak strony dwutygodnik daje możliwość otrzymywania bardziej aktualnych informacji. A wyniki badań opinii publicznej pokazują, że to „Sąsiadka~Czytaj” jest nadal najważniejszym źródłem wiedzy o tym co dzieje się w Gminie. Zapraszamy zatem do dyskusji.

Kto może wziąć udział:

Obecni i przyszli czytelnicy gazety "Sąsiadka-Czytaj"

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

  • ankieta on-line - kliknij tutaj
  • mailowo - opinie można przesyłąć na adres: redakcja@tarnowo-podgorne.pl
  • pisemnie - opinie można przesyłać na adres: Redakcja Miesięcznika „Sąsiadka~Czytaj”, Urząd Gminy Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 115, 62-080 Tarnowo Podgórne.

Kontakt:

Agnieszka Rzeźnik, Gł. specj. ds. Komunikacji Społecznej, Redaktor naczelna "Sąsiadki - Czytaj", Urząd Gminy Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 115, 62-080 Tarnowo Podgórne, a.rzeznik@tarnowo-podgorne.pl, tel. 61 8959 264

Link do strony organizatora

http://www.tarnowo-podgorne.pl/ankieta-sasiadkaczytaj/

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]