Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Rozbudowa układu drogowego na os Topolowym w Bytkowie

organizator:
kategoria:
Inwestycje / Drogi
czas trwania:
od 24.10.2017
do 25.10.2017
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Konsultacje z mieszkańcami miejscowości Bytkowo, w sprawie projektu Rozbudowa układu drogowego na os Topolowym w Bytkowie.

(Opcjonalnie – lokalizacja: zamieszczenie pliku graficznego z lokalizacją terenu/obiektu objętego procedurą konsultacji (mapa) lub osadzenie okna z aktywnym linkiem do zewnętrznego portalu mapowego np. google maps z zaznaczoną lokalizacją miejsca objętego daną procedura konsultacji.)

Kto może wziąć udział:

W konsultacjach mogą brać udział osoby pełnoletnie i zarazem zameldowane na pobyt stały na terenie miejscowości lub które wykażą, że stale zamieszkują w ww. miejscowości.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

1. Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie badania opinii mieszkańców poprzez zbieranie uwag do proponowanego wariantu rozbudowy układu drogowego na os Topolowym w Bytkowie.

2. Proponowane rozwiązanie rozbudowy układu drogowego na os Topolowym w Bytkowie zostanie podane do publicznej wiadomości poprzez publikację w Biuletynie Informacji Publicznej, stronie internetowej Gminy Rokietnica oraz wyłożenie w budynku „A” Urzędu Gminy, piętro I, Sala Sesyjna, w terminie określonym w § 1 ust. 2.

3. Uwagi do projektu można składać w formie papierowej lub przesłać na adres mailowy: konsultacje@rokietnica.pl, na formularzu .

Kontakt:

Paulina Strzykała Kontrola terenowa inwestycji i odbiorów, tel. 61 89 60 625 e-mail: paulina.strzykala@rokietnica.pl

Link do strony organizatora

http://rokietnica.pl/konsultacje/bytkowo-rozbudowa-ukladu-drogowego-na-os-topolowym/

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]