Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Program Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w 2018 roku

foto art

Opis konsultacji:

Program Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi jest corocznie podejmowaną uchwałą rady gminy Komorniki, w której zapisane są główne priorytety i zadania planowane do realizacji przez organizacje pozarządowe w danym roku. Opinie organizacji działających dla naszych mieszkańców są cennym źródłem wiedzy o ich potrzebach. Program, podejmowany na podstawie ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie uwzględnia cele, zasady i warunki współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Kto może wziąć udział:

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców gminy Komorniki do przedkładania pisemnych propozycji zadań i uwag do projektu Rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

Oczekujemy na Państwa opinie i wnioski, które można składać w formie:

  • pisemnie w Urzędzie Gminy Komorniki, ul. Stawna 1, 62-052 Komorniki;
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: e-mail: sekretariat@komorniki.pl;
  • na spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się w dniu 6 listopada 2017 r. o godz. 15:30 w budynku Urzędu Gminy Komorniki, ul. Stawna 1, Komorniki (sala konferencyjna, II pięto).

Kontakt:

Za przeprowadzenie konsultacji społecznych, w tym za przygotowanie projektu, udzielanie wyjaśnień i przyjmowanie opinii, odpowiedzialny jest Referat Oświaty i Spraw Społecznych: Kierownik Adriana Wiśniewska, pok. 17, tel.: 61 8100 675. Dodatkowych informacji udzieli sekretarz – Olga Karłowska, pok. nr 202, tel. 61 8100 643

Link do strony organizatora

www.komorniki.pl

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]