Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Konsultacje projektu Strategii Rozwoju Gminy Swarzędz na lata 2021 - 2030

kategoria:
Inne
czas trwania:
od 19.01.2021
do 23.02.2021
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz zaprasza mieszkańców Gminy Swarzędz, sąsiednie gminy i ich związki, lokalnych partnerów społecznych i gospodarczych do zapoznania się z projektem Strategii Rozwoju Gminy Swarzędz na lata 2021 - 2030.

Konsultacje pozwolą nam poznać Państwa opinie odnośnie do całego procesu prac oraz ich finalnego efektu w postaci opracowanego dokumentu, a jednocześnie wprowadzić do ww. strategii ewentualne uzupełnienia i poprawki. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa, ponieważ każda opinia i sugestia jest dla nas ważna. Dziękujemy!

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

  • Uwagi można zgłaszać na załączonym formularzu uwag w terminie od 19 stycznia 2021 r. do 23 lutego 2021 r. Wypełniony formularz należy przesłać na adres: Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu, ul. Rynek 1, 62-020 Swarzędz (decyduje data wpływu formularza do Urzędu), lub złożyć osobiście w tut. Urzędzie, lub przesłać zeskanowany formularz za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: strategia@swarzedz.pl.
  • Spotkanie konsultacyjne w sprawie projektu Strategii Rozwoju Gminy Swarzędz na lata 2021-2030, ze względu na obowiązujący w kraju stan epidemii i konieczność zapewnienia daleko idących środków ostrożności we wszelkich kontaktach, zwłaszcza podczas zebrań, posiedzeń, zgromadzeń, odbędzie się w formule online w dniu 12.02.2021 r. o godz.10:00. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zarejestrować się do dnia 05.02.2021 r., klikając w poniższy link: https://forms.gle/XVNswYVuCHwBE1po6. Na podanego podczas rejestracji e-maila zostanie Państwu przesłany właściwy link do spotkania konsultacyjnego.

Kontakt:

Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu, ul. Rynek 1, 62-020 Swarzędz, tel. 61 65 12 000, mail: umig@swarzedz.pl

Link do strony organizatora:

http://swarzedz.pl/index.php?id=476

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]