Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów części wsi Kosno i Krosinko

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 27.01.2021
do 15.02.2021
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

W związku z trwającą procedurą planistyczną dotyczącą projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów części wsi Krosno i Krosinko przypominamy o możliwości zapoznania się z ich treścią oraz o możliwości składania uwag na piśmie do burmistrza Gminy Mosina z podaniem imienia i nazwiska/jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy lub za pośrednictwem portalu mosina.konsultacjejst.pl w nieprzekraczalnym terminie od dnia 27 stycznia do dnia 15 lutego 2021 roku:

Projekt planu miejscowego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko dostępny jest na stronie internetowej Gminy pod adresem: www.mosina.pl → BIP → Organy Gminy → Burmistrz → Obwieszczenia planistyczne → Plany miejscowe.

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

Istnieje możliwość składania uwag na piśmie do burmistrza Gminy Mosina z podaniem imienia i nazwiska/jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy lub za pośrednictwem portalu mosina.konsultacjejst.pl w nieprzekraczalnym terminie od dnia 27 stycznia do dnia 15 lutego 2021 roku:

Kontakt:

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu z Referatem Planowania Przestrzennego tel. kontaktowy 618109571 oraz drogę e-mail: pp@mosina.pl.

Link do strony organizatora:

https://mosina.konsultacjejst.pl/konsultacje/01771fcd-a003-412a-a6f8-b21eaa9917fa

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]