Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


zmieniaMYkrajobraz Uchwała Krajobrazowa dla Gminy Mosina

organizator:
kategoria:
Inne
czas trwania:
od 10.03.2021
do 31.03.2021
status:
zakończone

foto art

Zmieniamy krajobraz

W ostatnich latach coraz większą uwagę zaczęliśmy przywiązywać do przestrzeni, w której mieszkamy. Estetyka oraz odpowiednia atmosfera, budują jakość krajobrazu naszych miast i wsi.

Zatem aby móc ten krajobraz odpowiednio chronić, w 205 roku Sejm RP zdecysował się przyjąć tzw. uchwałę krajobrazową. Dała ona samorządową moćliwość przyjęcia na terenie gminy "uchwały regulującej zasady i warunki sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych  urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń". Przepisy te mogą zapobiec odgradzaniu nieruchomości, pomóc w porządkowaniu reklamowego chaosu, a także przyjąć jednolite zasady dla szyldów.

Jeżeli przeszkadzają Wam krzykliwe reklamy, irytuje Was nadmiat informacji w przestrzeni, lubici ład i porządek nie tylko na swojej nieruchomości - zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym uchwały krajobrazowej dla gminy Mosina. Omawiać będziemy zasady funkcjonowania w przestrzeni naszej gminy - nośników reklamowych oraz szyldów, małej architektury i ogrodzeń.

Dzięki Twojemu zaangażowaniu i zgłoszonym pomysłom, Gmina Mosina może być jeszcze atrakcyjniejsza!

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]