Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Konsultacje społeczne zmiany Studium Gminy Pobiedziska

kategoria:
Budżet obywatelski
czas trwania:
od 22.06.2021
do 23.07.2021
status:
zakończone

foto art

Gmina Pobiedziska zachęca do udziału w konsultacjach dotyczących zmiany Studium Gminy Pobiedziska. Dla mieszkańców przewidziano m.in. możliwość uczestnictwa w ankiecie oraz zaproszono do punktu konsultacyjnego.

Akcja „NIE CUDUJ, KONSULTUJ” skierowana jest do wszystkich mieszkańców gminy i ma na celu zachęcenie do czynnego udziału w opracowaniu Studium i innych dokumentów planistycznych – każdy może współdecydować o otaczającej nas przestrzeni, dlatego bardzo ważne jest, abyśmy angażowali się w procesy planowania przestrzennego naszej okolicy w ramach szerokich konsultacji społecznych. Dzięki temu rozwiązania ustalone w Studium będą najlepsze dla wszystkich stron (mieszkańców, inwestorów, gminy). Dzięki konsultacjom społecznym możemy znaleźć najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań mieszkańców. Istotą konsultacji będzie wspólne zastanowienie się nad konkretnymi rozwiązaniami i działaniami, które pozwolą zrealizować nasze potrzeby.

Urzędnicy zapraszają do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej oczekiwań w zakresie obecnego oraz przyszłego zagospodarowania przestrzennego gminy Pobiedziska.

https://pobiedziska.konsultacjejst.pl/konsultacje/017a3280-83e4-4170-b2b6-0d29a72ea6eb

Ponadto wszyscy zainteresowani są zapraszeni we wtorek, 22 czerwca 2021 r. do punktu konsultacyjnego dotyczącego zmiany studium Gminy Pobiedziska, który zostanie rozstawiony na Rynku w Pobiedziskach w godzinach od 13.00 do 17.00

W PUNKCIE:

  • DOWIESZ SIĘ, JAK PRZEBIEGA PROCEDURA ZMIANY STUDIUM
  • BĘDZIESZ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ OCENY OBOWIĄZUJĄCEGO STUDIUM
  • DOWIESZ SIĘ KIEDY SKŁADAĆ UWAGI DO STUDIUM
  • ZA CZYNNY UDZIAŁ W KONSULTACJACH PRZEWIDZIANE SĄ GADŻETY

Punkt konsultacyjny zostanie także uruchomiony 22 lipca 2021 r. w godz. od 13.00 do 17.00 - Kowalskie Koło Siłowni Zew.

Źródło: www.pobiedziska.pl

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]