Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Miasto i Gmina Pobiedziska

Miasto i Gmina Pobiedziska liczy 19 106 mieszkańców (2015), w tym 9 826 zamieszkuje obszar wiejski (2014). Gmina zlokalizowana jest we wschodniej części Metropolii Poznań na terenie Powiatu Poznańskiego.

Doskonałe położenie pomiędzy Poznaniem i Gnieznem oraz liczne lasy i jeziora sprawiają, że Pobiedziska są jedną z najatrakcyjniejszych turystycznie gmin Metropolii. Miejscowości Promno i Tuczno należą do popularnych miejsc wypoczynku letniskowego. Wykorzystując dogodne położenie komunikacyjne na linii kolejowej Poznań-Warszawa oraz w okolicy trasy S5 Pobiedziska oferują także liczne tereny pod aktywizację i usługi sportowo-rekreacyjne. Najcenniejszym zabytkiem w Pobiedziskach jest kościół farny, a do największych atrakcji gminy zaliczyć należy także Pałac w Krześlicach, skansen miniatur oraz Gród Pobiedziska.

Miasto i Gmina Pobiedziska pełni rolę organizatora konsultacji społecznych.

Samorząd Miasta i Gminy Pobiedziska nie przystąpił do porozumienia dot. prowadzenia metropolitalnego portalu konsultacji społecznych dla mieszkańców Metropolii Poznań. Zainteresowani konsultacjami społecznymi w Pobiedziskach mogą odnaleźć informacje w tym temacie na stronach internetowych samorządu oraz w BIP.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]