Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Wyłożenie do publicznego wglądu projektu MPZP pn. „Daszewice – rejon ul. Kasztanowej”

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 28.04.2023
do 30.05.2023
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

W związku z trwającą procedurą planistyczną dotyczącą projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. „Daszewice – rejon ul. Kasztanowej”, obejmującego obszar części wsi Daszewice przypominamy o możliwości zapoznania się z treścią projektu w terminie od 25 kwietnia 2023 roku do 16 maja 2023 roku oraz o możliwości składania uwag na piśmie w nieprzekraczalnym terminie 30 maja 2023 roku.

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

  • składanie uwag na piśmie do Burmistrza Gminy Mosina z podaniem imienia i nazwiska/jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy lub za pośrednictwem portalu mosina.konsultacjejst.pl w nieprzekraczalnym terminie 30 maja 2023 roku.
  • Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiąza­niami odbędzie się w 11 maja 2023 r. (czwartek) o godzinie 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Daszewicach przy ul. Piotrowskiej 5.

Kontakt:

Informacje w sprawie konsultacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Mosinie, ul. Dworcowa 3, 62-050 Mosina.

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu z Referatem Planowania Przestrzennego tel. kontaktowy 61 8109 571 oraz drogę e-mail: pp@mosina.pl.

Link do strony organizatora:

https://mosina.konsultacjejst.pl/konsultacje/0187c665-ca6f-41d2-93c7-0280ee9d7d41

Projekt planu miejscowego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko dostępny jest na stronie internetowej Gminy pod adresem: www.mosina.pl → BIP → Organy Gminy → Burmistrz → Obwieszczenia planistyczne → Plany miejscowe.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]