Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Konsultacje projektu uchwały o utworzeniu Młodzieżowej Rady Gminy i nadaniu jej statutu

organizator:
kategoria:
Inne
czas trwania:
od 08.05.2023
do 22.05.2023
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

24 kwietnia 2023 r. Rada Gminy Rokietnica podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia projektu uchwały w sprawie utworzenia Młodzieżowej Rady Gminy Rokietnica i nadania jej Statutu. Oznacza to formalną zgodę na możliwość podjęcia dalszych kroków zmierzających do powstania Młodzieżowej Rady Gminy Rokietnica. Pierwszym, bardzo ważnym, będzie poddanie konsultacjom społecznym projektu statutu Młodzieżowej Rady, który przygotowany został przez zespół ds. MRG.

Kto może wziąć udział:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami konsultacje kierowane są do mieszkańców Gminy Rokietnica, a ściślej do organizacji pozarządowych oraz samorządów uczniowskich działających na terenie Gminy Rokietnica.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

Formuła konsultacji pomyślana została w ten sposób, by była najbardziej akceptowalna przez młodzież – bliska ich metodom pracy i preferowanym nawykom. Będą zatem przebiegać w sposób elektroniczny. Specjalnie przygotowany elektroniczny formularz ankiety, pozwoli na zgłoszenie uwag, opinii, komentarzy do wskazanych części projektu statutu oraz jego załączników. Sam dokument będzie oczywiście także dostępny w formie elektronicznej.

Weź udział w konsultacjach – konsultacje.rokietnica.pl/konsultacje-spoleczne/c,514,konsultacje-projektu-uchwaly-rady-gminy-rokietnica-w-sprawie-utworzenia-mlodziezowej-rady-gminy-rokietnica-i-nadania-jej-statutu

Kontakt:

Urząd Gminy Rokietnica:

Adres: Golęcińska 1
62-090 Rokietnica
Telefon: 61 8 960 600
Email: urzad@rokietnica.pl

Link do strony organizatora:

rokietnica.pl/

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]