Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Strategia Rozwoju Gminy Mosina 2030+

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 26.05.2023
do 23.06.2023
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

Strategia rozwoju gminy jest dokumentem określającym kierunki i obszary rozwoju gminy, jakie stawiać będą przed sobą władze lokalne przez najbliższe kilka lat. Strategia stanowi całościową koncepcję zarządzania rozwojem gminy i jest elementem dopełniającym funkcjonowanie i zrównoważony rozwój danego obszaru. Planowanie strategiczne jest jednym z wyznaczników poprawnego zarządzania gminą, co w dalszym etapie przekłada się na rozwój lokalny. Strategia ma za zadanie przede wszystkim eliminować istniejące bariery, na rzecz wykorzystywania lokalnych atutów, w konsekwencji prowadzić do poprawy życia mieszkańców gminy Mosina.

W związku z tym prosimy Państwa o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla naszej gminy.(Opcjonalnie – lokalizacja: zamieszczenie pliku graficznego z lokalizacją terenu/obiektu objętego procedurą konsultacji (mapa) lub osadzenie okna z aktywnym linkiem do zewnętrznego portalu mapowego np. google maps z zaznaczoną lokalizacją miejsca objętego daną procedura konsultacji.)

Kto może wziąć udział:

Mieszkańcy, pracownicy i przedsiębiorcy z terenu Gminy Mosina

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

Badanie ankietowe online dostępne pod LINKIEM:
https://mosina.konsultacjejst.pl/konsultacje/01884c84-8f8a-4559-9ab5-1007a381d98c

Kontakt:

Informacje w sprawie konsultacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Mosinie, pl. 20 Października 3, 62-050 Mosina lub za pośrednictwem maila: strategia@mosina.pl.

Link do strony organizatora:

Więcej informacji na stronie Urzędu Miejskiego w Mosinie: LINK

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]