Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. „Dolina Kopla", obejmującego część wsi Babki, Czapury oraz Daszewice

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 09.06.2023
do 17.07.2023
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

W związku z trwającą procedurą planistyczną dotyczącą projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. „Dolina Kopla", obejmującego część wsi Babki, Czapury oraz Daszewice przypominamy o możliwości zapoznania się z treścią projektu w terminie od 9 czerwca 2023 roku do 17 lipca 2023 roku oraz o możliwości składania uwag na piśmie w nieprzekraczalnym terminie 30 maja 2023 roku.

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

  • składanie uwag na piśmie do Burmistrza Gminy Mosina z podaniem imienia i nazwiska/jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy lub za pośrednictwem portalu mosina.konsultacjejst.pl w nieprzekraczalnym terminie 30 maja 2023 roku.
  • Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiąza­niami odbędzie się w 11 maja 2023 r. (czwartek) o godzinie 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Daszewicach przy ul. Piotrowskiej 5.

Kontakt:

Informacje w sprawie konsultacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Mosinie, pl. 20 Października 1, 62-050 Mosina.

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu z Referatem Planowania Przestrzennego tel. kontaktowy 61 8109 571 oraz drogę e-mail: pp@mosina.pl.

Link do strony organizatora:

https://mosina.konsultacjejst.pl/konsultacje/0188be9d-7d57-4f73-ae0a-fe28e3c18a2f

Projekt planu miejscowego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko dostępny jest na stronie internetowej Gminy pod adresem: www.mosina.pl → BIP → Organy Gminy → Burmistrz → Obwieszczenia planistyczne → Plany miejscowe.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]