Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. „Daszewice – rejon ul. Kasztanowej”, obejmującego obszar części wsi Daszewice

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 31.07.2023
do 08.09.2023
status:
zakończone

foto art

Opis konsultacji:

W związku z trwającą procedurą planistyczną dotyczącą projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. „Daszewice – rejon ul. Kasztanowej”, obejmującego obszar części wsi Daszewice przypominamy o możliwości zapoznania się z treścią projektu w terminie od 31 lipca 2023 roku do 25 sierpnia 2023 roku oraz o możliwości składania uwag na piśmie do Burmistrza Gminy Mosina z podaniem imienia i nazwiska/jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy lub za pośrednictwem portalu mosina.konsultacjejst.pl w nieprzekraczalnym terminie 8 września 2023 roku.

Kto może wziąć udział:

Wszyscy zainteresowani.

Jak można wziąć udział – przebieg konsultacji:

  • Składanie uwag na piśmie do Burmistrza Gminy Mosina z podaniem imienia i nazwiska/jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy lub za pośrednictwem portalu mosina.konsultacjejst.pl w nieprzekraczalnym terminie 8 września 2023 roku.
  • Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiąza­niami odbędzie się w 22 sierpnia 2023 r. (wtorek) o godzinie 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Daszewicach przy ul. Piotrowskiej 5.

Kontakt:

Informacje w sprawie konsultacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Mosinie, pl. 20 Października 1, 62-050 Mosina.

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu z Referatem Planowania Przestrzennego tel. kontaktowy 61 8109 571 oraz drogę e-mail: pp@mosina.pl.

Link do strony organizatora:

https://mosina.konsultacjejst.pl/konsultacje/0189972b-443f-4eac-b981-0a25b71c89fa

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]