Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Mpzp w miejscowości: Rokietnica rejon ul. Szamotulskiej, ul. Szkolnej, ul. Leśnej i ul. Grzybowej i w miejscowości Mrowino do ul. Radziwoja – etap 2 - drugie wyłożenie do publicznego wglądu -

organizator:
kategoria:
Planowanie przestrzenne
czas trwania:
od 23.02.2024
do 28.03.2024
status:
zakończone

foto art

 

Drugie wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Rokietnica rejon ul. Szamotulskiej, ul. Szkolnej, ul. Leśnej i ul. Grzybowej i w miejscowości Mrowino do ul. Radziwoja – etap 2 odbędzie się w dniach od 23.02.2024 r. do 14.03.2024 r.

Dyskusja publiczna odbędzie się we wtorek 05.03.2024 r. o godz. 14:00 w sali sesyjnej nr 14 (I piętro) oraz za pomocą środków porozumiewania się na odległość w sposób umożliwiający zabieranie głosu, zadawanie pytań i składanie uwag, odbędzie się przy użyciu platformy ClickMeeting.

W dyskusji można będzie wziąć udział korzystając z poniższego linku.
https://rokietnica.clickmeeting.com/dyskusjapubliczna

Uwagi należy składać do dnia 28.03.2024 r. w sposób podany w obwieszczeniu opublikowanym w karcie projektu pod poniższym linkiem.
https://bip.rokietnica.pl/public/?id=228551

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]