Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


ORGANY POMOCNICZE SAMORZĄDÓW (RADY)

Poniższy moduł przeznaczony dla organów pomocniczych JST (m.in. dla rad osiedli, rad sołeckich, rad młodzieżowych, rad seniorów) z funkcją ankiet obywatelskich został przygotowany w 2022 roku w ramach projektu pt. "DziałaMY dla klimatu!" realizowanego w formule partnerskiej przez Stowarzyszenie CREO, Stowarzyszenie Metropolia Poznań, Norsensus Mediaforum (Norwegia) i Ekologi Brez Meja (Słowenia).

Projekt jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.konsultacje.metropoliapoznan.pl/eko

.

.

ORGANY POMOCNICZE SAMORZĄDÓW (RADY)

ANKIETA POTRZEB SENIORÓW W METROPOLII POZNAŃ - EDYCJA 2022

od 29.07.2022 do 31.12.2022
zakończone
Usługi społeczne / Zdrowie
Prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej potrzeb seniorów na obszarze gmin Metropolii Poznań. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane przez członków RAD SENIORÓW z terenu aglomeracji poznańskiej i w przyszłości pomogą w realizacji przedsięwzięć dopasowanych do potrzeb seniorów. Ankieta została przygotowana w związku z realizacją projektu pt. "DziałaMY dla klimatu!" finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Badanie opinii mieszkańców RAD OSIEDLI i RAD SOŁECKICH w Metropolii Poznań (TEST)

od 26.07.2022 do 31.10.2022
zakończone
Ankieta dla mieszkańców dotycząca świadomości zadań realizowanych przez organy pomocnicze samorządów - RADY OSIEDLI (w miastach) i RADY SOŁECKIE (na terenach wiejskich). Ankieta została przygotowana w związku z realizacją projektu pt. "DziałaMY dla klimatu!" finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]