Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


ORGANY POMOCNICZE SAMORZĄDÓW (RADY)

Poniższy moduł przeznaczony dla organów pomocniczych JST (m.in. dla rad osiedli, rad sołeckich, rad młodzieżowych, rad seniorów) z funkcją ankiet obywatelskich został przygotowany w 2022 roku w ramach projektu pt. "DziałaMY dla klimatu!" realizowanego w formule partnerskiej przez Stowarzyszenie CREO, Stowarzyszenie Metropolia Poznań, Norsensus Mediaforum (Norwegia) i Ekologi Brez Meja (Słowenia).

Projekt jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.konsultacje.metropoliapoznan.pl/eko

.

.

ORGANY POMOCNICZE SAMORZĄDÓW (RADY)

Ankieta dla członków organów pomocniczych (RAD) nt. potrzeb edukacyjno-szkoleniowych

od 25.10.2023 do 14.11.2023
zakończone
Zapraszamy do wypełnienia ankiety dla członków samorządowych organów pomocniczych z terenu Metropolii Poznań oraz całej Wielkopolski (Rad Osiedli, Rad Sołeckich, Rad Młodzieżowych, Rad Seniorów, Rad Pożytku Publicznego). Badanie dotyczy potrzeb szkoleniowych (szkolenia, warsztaty, webinaria, konferencje).
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]