Znajdź konsultację

wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukaj interesujące Cię konsultacje

Zdefiniuj przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania. Ustawiając więcej kryteriów wynikiem będzie iloczyn zbiorów.


Miasto i Gmina Murowana Goślina

Murowana Goślina to gmina nowoczesna, proekologiczna, nastawiona na inwestycje oraz turystykę. Liczy ponad 16 tysięcy mieszkańców, położona jest 20 km na północ od centrum Poznania. Ciekawostkę stanowi fakt, że miejscowość posiada dwa rynki i dwa ratusze. Należy do ruchu Cittaslow, czyli Międzynarodowej Sieci Miast Dobrego Życia.

Niemal połowę powierzchni gminy zajmują lasy. Są to tereny wzdłuż Warty oraz w Park Krajobrazowy „Puszcza Zielonka”, który (wraz pięcioma rezerwatami przyrody) należy do najcenniejszych obszarów przyrodniczych w Wielkopolsce. Jest to zarazem największy kompleks leśny w okolicach aglomeracji poznańskiej. W puszczy i wokół niej oznakowano ponad 500 km szlaków rowerowych, a infrastrukturę uzupełniają wiaty i inne miejsca odpoczynku. Wszystko to sprawiło, że gmina Murowana Goślina otrzymała Grand Prix ogólnopolskiego konkursu „Gmina Przyjazna Rowerzystom” organizowanego przez Zarząd Główny PTTK. Impulsem do rozwoju gminy stały się przedsięwzięcia gospodarcze, szczególnie w obrębie Goślińskiej Strefy Przemysłowej, a także zrealizowane w ostatnich latach inwestycje drogowe (budowa obwodnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 196) oraz kolejowe (modernizacja linii kolejowej nr 356 na odcinku Poznań-Wągrowiec).

Miasto i Gmina Murowana Goślina pełni rolę organizatora konsultacji społecznych. W 2016 roku przeprowadzono procedury konsultacji w takich dziedzinach, jak: program współpracy Gminy Murowana Goślina z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami pozarządowymi prowadzącymi działalność pożytku publicznego; miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego.

Obwieszczenie o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działek: 36/5, 36/6, 36/8, 36/9, 36/10, 36/11, 36/13, 36/14, 36/15 w Białęgach

od 18.09.2017 do 02.11.2017
zakończone
Planowanie przestrzenne
Obwieszczenie o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działek: 36/5, 36/6, 36/8, 36/9, 36/10, 36/11, 36/13, 36/14, 36/15 w Białęgach.
 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać najnowsze informacje o konsultacjach

Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]